Ukash TR Resmi Ukash Türkiye Satış
0532 505 1 444

Ukash Türkiye


Ukash kart sistemleri İngiltere merkezli olarak üretilip kişilerin kullanımına sunulan en önemli ön ödemeli kart sistemidir. Kişilerin internet üzerinde kolay bir şekilde para yatırma, para çekme ve ödeme yapabilmesini sağlayan sistemin adı ukash karttır.Ukash kart sistemleri kişilerin bütçesini aşmadan ne kadar harcama yapacağını kendi belirleyen bir sistemdir. Ukash kart sistemleri üretimden sonra Avrupa da hızla kullanılmaya başlandıktan sonra Türkiye de de önemli bir pazara sahip olmuş durumdadır. Türkiye de yetkili ukash satıcıları tarafından güvenilir bir şekilde satılan bu ukash kartlar kişilerin internet üzerinde para ile yapacakları işlemleri güvenilir bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayacaktır.


Türkiye de Ukash Kart Satışı Nasıl Gerçekleşmektedir?


Ukash kartlar her ülkede İngiltere merkezli firmanın kabul etmiş olduğu yetkili satış bayileri tarafından satılmaktadır. Türkiye pazarında birçok ukash satıcısı bulunmakla birlikte yasal olmayan ukash satıcılığı yapan birçok kişi mevcuttur. Bu kişiler yasal işler yapmadıkları için birçok kişiyi ukash kartlar ile dolandırmaktadır. Türkiye de en güvenilir yetkili ukash satıcısı ukashtr dir. Ukashtr kişilerin Türkiye de güvenilir bir şekilde ukash kart alması için en kolay yoldur. İnternet sitesi üzerinden müşterilerin isteklerine cevap veren ukashtr firması Türkiye pazarı içerisinde en uygun fiyat politikasını belirlemektedir. Ukash kartlar bildiğimiz gibi Euro kuru üzerinden satılmakta ve anlık fiyat değişimleri olmaktadır.

Ukashtr bu konuda kişilere en uygun fiyat politikasını belirmektedir. Ukashtr üzerinden ukash kart satın alabilmek için ilk önce kişilerin ne kadarlık ukash kart satın alacağını bilmesi gerekmektedir. Satın alınacak ukash kartlar 10, 20, 25, 50, 100 gibi kart dilimlerinden oluşmaktadır. Kişiler bu ukash kart dilimlerini belirledikten sonra ukashtr yetkili satış temsilcisi ile iletişime geçmektedir. Satın alınacak ukash kart belirtildikten sonra firmaya ait hesap numaraları istenir. Satın alınacak olan ukash kartın TL karşılığı olan ücret belirlenen hesap numarasına aktarılmaktadır. Para aktarma işlemi gerçekleştikten sonra yetkili tarafından kontrol edilmesi istenmektedir. Paranın yattığı onaylandıktan sonra yetkili satıcı sizlere satın almış olduğunuz 19 haneli ukash kart numarasını vermektedir. Satın alınan ukash kart ile ukash ibaresi olan tüm sistemler üzerinde işlem yapılabilmektedir.


Ukashtr‘den Satın Alınan Ukash Kartı Nerede ve Nasıl Kullanabilirim?


Satın almış olduğunuz ukash kart sizlerin gerçek anlamda kullanmış olduğunuz paranızı sanal ortamda kullanmanıza yarayan bir sanal ön ödeme kart sistemdir satın alınan ukash kart ile para yatırma, çekme ve ödeme yapabilme imkânlarına sahip olmuş olmaktasınız. Kredi kartının aksine ödemenizi bildiğiniz için harcamalarınızı bilinçli bir şekilde yapabilirsiniz. Dünya üzerinde 15.000 den fazla sistem üzerinde kullanılan ukash kartı, ukash ibaresi yer alan tüm sistemlerde 19 haneli dijital pin kodunu sisteme giriş yaparak güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Firmamızdan ukash bozdurma işlemlerini en uygun ve en hesaplı yapın karlı çıkın !

Ukash Kart Kullanımı

Ukash Kartınızı Aşağıdaki Sitelerde Kullanabilirsiniz.